• Wpisów: 6
  • Średnio co: 199 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 22:19
  • Licznik odwiedzin: 2 069 / 1395 dni
 
queenstreet
 
Weekend trezba zacząć pozytywnie!*-*

Najpierw piosenka. Bardzo mi się podoba i ostatnio zaczęłam ją słuchać, dzięki mojej siostrze, która ją pobrała na komputer. Ogółem to ja ciągle poszukuje nowych piosenek i sprawdzam ich dużo. Pobieram te co mi się spodobają. :D4f5ba1e438244.jpg


Mmm, miętowy. Piękny. Kocham ten kolorek. Nie wiem jak wy, ale dla mnie jest on taki fajnie pozytywny. ;) Odrazu lepiej się patrzy na kogoś jak jest na taki kolor ubrany:D.


zegarek-jelly-watch-mietowy-mieta-czarny-geneva-3150499442.jpg


Dużo osób ma już taki zegarek. Bardzo mi sie podoba i mam zamiar go sobie kupić. No bo jak mi się coś podoba, to chyba fajnie to miec. Ja nie jestem szpanerką, ze kupuję coś, bo inni to mają. Kupuję , bo lubię mieć. No tak poprostu. ;).


Lekcje skończyłam o 13. W domu byłam, więc wcześnie. Potem aż do 17 na tw. Wiem, wiem, ale od czasu do czasu można sobie posiedzieć i pooglądać. Teraz komputer, fb, i 2 blogi. Mam blog IkariJeannee. Więc zapraszam^-^ I fb: Zrozumieć Siebie i Ski Jumping Poland. ;)


Narazie nie mam planów na jutro, ale wypożyczyłam sobie 2 książki z biblioteki dzisiaj i mam zamiar poczytać. ;P Moja sis już jedną zaczęła czytać. A tak wogóle to na święta czeka mnie lektura. Na połowę kwietnia mam przeczytać "Magbeta". Ciężko z tym będzie, ale dam rady! ;)

Narazie to tyle. Pierwszy wpis zawsze taki dziwny. Ciekawe jak bd dała rady prowadzić 2 blogi i 2 fb .;P

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego