• Wpisów: 6
  • Średnio co: 194 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 22:19
  • Licznik odwiedzin: 2 028 / 1359 dni
 
queenstreet
 
Zrobię Wam mały przeglądzik fajnych piosenek.

1.


Piosenkę bardzo lubię. "Poison"-Trucizna. Kiedyś ją słyszałam przypadkowo na jednym z filmików na yt i chciałam ją pobrać, ale tytułu nie znałam. Po jakimś czasie ją znalazłam i jest to piosenka, która mnie pozytywnie nakręca. Przynajmniej w miarę, jak taka piosenka na plus może nakręcać ;)


2.

Może ktoś zna? Może ktos słyszał ?
Nie uwierzę, że nigdy tego nie słyszeliście. Bardzo często to chodzi w radiu, a dawniej chodziło cały czas. Właśnie dzięki radiu poznałam tę piosenkę. Spodobała mi się i ją pobrałam ;D.

3.

Kolejną piosenką jest "Fireball". Pitbull, który jest autorem tej piosenki ma również pozostałe swoje produkcje na wysokim poziomie. Inne piosenki, to np: Timber, Back in time lub International love. Ale tą piosenką znamy z reklamy 7 days'a. Każdy to napewno słyszał,tego jestem pewna. ;)

4.

A co powiecie na piosenkę z Eurowizji? Nieźle, ze wysłali coś takiego, ale według mnie należy próbować  nowych rzeczy, bo niewiadomo, czy się to innym nie spodoba. Piosenka bardzo dobrze mi znana. I lubiana. Teledysk no poprostu wymiata. ;) Cleo i Donatan- My słowianie , uważam za dobrą polską produkcję.

5.

Skoro jesteśmy przy polskiej produkcji to na chwilę jeszcze przy niej pozostańmy. "Psalm dla Ciebie". Dziwne ? Ależ skąd! To, że codziennie słuchamy rapu, hip-hopu czy popu, to nie znaczy, że nie możemy posłuchać czegoś innego. To mi się bardzo podoba! ^-^ Piosenka niby nie dla nastolatek/nastolatków? Ale czemu by nie? Nie trzeba przecież zawsze słuchać DEMONOLOGII , prawda? A więc piosenka godna polecenia.

6.

"Dach". Tytuł dziwny.Odrazu nie wiedziałam co to jest za piosenka. Ale usłyszałam ją kilka razy i już była fajna. ;) Bardzo fajna. Co z tego, ze chór? Chóry też są fajne i dobrze się tego słucha. Ale teledysk tez mi się podoba. "O północy wejdźmy na dach..". Warto przynajmniej połuchać *-*

7.

Lemon- "Jutro".
Za tym zespołem, jak i za wokalistą nie przepadam, ale wyjątkiem jest ta piosenka. Może temu, że teledysk został nakręcony w Japoni? Już pierwsze wersy piosenki są bardzo fajne i przykuły moją uwagę. " Żadnego końca świata dziś nie będzie, bo w Tokio jest już jutro". No piosenka naprawdę fajna, a ja ją lubię chyba przez wgląd na Japonię, ale to nie istotnie. Mimo to, podoba mi się i nawet nawet dobrze się tego słucha:D

8.

Jamal-"Policeman".
Piosenka bardzo fajna. Polska, ale fajna. Na samym początku myślałam, ze tytuł to polizmaty. A tu Policeman. Ale byłam blisko. Muzyka bardzo żywa i rytmiczna. Słucha się tego dobrze. Ale co ja mówię. Ja nawet wszystko przy tym robię. Piszę wpisy na bloga, ćwiczę.. Haha, nie ukrywam, że piosenka należy do moich ulubionych.


Dobra na tej magicznej 8 kończe, bo już nie dociagne do 10 ;P. Mam nadzieję, ze ktoś posłucha którejś z tych piosenek i wpadnie Wam jakaś z nich w ucho ;)

Nie możesz dodać komentarza.